Duben 2014

Poslední duben.

30. dubna 2014 v 16:50 Ostatní :)
Ahojky. Ten rok tak rychle utíká :( Jako skoro jsem se ještě nenaučila psád do sešitu "dubna" a už budu psát "května" :/ Je to fakt divné. Ale abych neodbíhala od tématu: Konec měsíce, tím pádem musím zhodnotit mé cíle a dát si nové na další měsíc. Mé cíle na duben:
1. Stehna!
2.Zjichlit běh na 60m o 1sec. ... teď mám 11,06 :/ Půjdu si zaběhat a napíšu, jak jsem dopadla,ale myslím, že to je trochu lepší:)
3. Škola. Víc času věnovat učení. . Ták to se mi asi nepovedlo, možná z části /
4. Psát článek na téma týdne ... Alespoň jeden cíl jsem splnila :)
5.Břicho... ale jo, asi je trochu pevnější
6.Uspořádat si čas. To se mi nepodařilo :/
Cíle na květen:
1. Stále intenzivně cvičit, aby byly nějaké výsledky
2 Pořád ta škola :/ ještě tento měsíc!
3. Snažit se nepřejídat a ovládat své chutě :D
4. Příprava na závody.
5. Najít si čas na sebe
6. Pomoct vám k větší aktivitě.
... to by asi bylo dost k mím cílům .. napište, jaký cíl bych si třeba ještě měla dát ? )
Chtěla bych s vámi začit nějak spolupravovat. Psát si s vámi :)

Měsíční měření ..

29. dubna 2014 v 18:01 Hubnutí
Ahojky. Tak jsem se dnes po měsíci zase měřila a váżila. A dopadlo to takto:
Pas: 72 cm
Boky: 87 cm
Stehna:56cm
Váha: 59kg
... Jak pokračujete vy ? Já pro srovnání přidám mé výsledky v únoru ...
Pas: 73cm
Boky: 89cm
Stehna: 56cm
... O kousek to šlo dolů, ale né moc.. Musím v tom cvičení pokračovat! Jaké máte výdleky vy? Byla bych ráda, kdyby jste se troch zapojili.. Už chci z někým zkusit tu měsíční výzvu a zatím jste mi nenapsali... :/ Stále máte tu możnost změnit své tělo, zvýšit svojí sebedůvěru a mít pocit, že vám sluší všechno :)Číst mezi řádky

28. dubna 2014 v 21:46 Ostatní :)
Ahojky. Jako první bych se hned chtěla omluvit těm, co můj blog sledují pravidelně! Teď bohužel nemám fakt moc času, ale bohužel místo toho, abych seděla u učenía dělala úkoly, Facebookuju od rana do večera :/ prostě přijdu dom, sednu k tomu, čekám až někdo napiśe, pišu si s nim a zas jen blbě koukam na profil. :( Kdybych alespoň došla na ten blog a každý den vám tu dala jeden článek, ale to já ne, ja radši budu sedět a koukat do blba misto toho, abych něco dělala... Za tohle se opravdu nemam ráda, jsem tak hrozně líná :/
Także timto bych vás prosila o omluvu. Budu se fakt snažit dokopat se aspoň k nějakýmu krátkýmu článku :) chci abyste byli s blogem spokojeni.. Jo a ještě jsem si všimla, že jsem přestala plnit hlavni účel blogu a tím je posilování/ hubnutí. Tak tuto rubriku bych se snažila zase obnovit :) kdybyste měli nápady o čem psát napište do komentu děkuju :)

Jsem závislák ??

28. dubna 2014 v 19:16 Téma týdne
Ahojky. Téma: ZÁVISLOSTI ...
Určitě existují sta závislostí. Spoustu z nich známe, ale ty bych tu nechtěla rozebýrat. Co takhle zkusit přijít na něco, co nám třeba ani jako závislost nepříjde.... Co třeba to, když je člověk závislý na člověku. Je to taky závislost. Jeden bez druhého nedokáží žít. A teď nemluvím o těch řečičkách jako: Už to bez tebe nezvládám,nechci bez tebe už dál žít apod... Ano když to někdo říká a prožil si kus života bez toho člověka tak vlastě přijde na to, že to přežil a že to přežije i dál. Ale něco jiného je, když třeba je dítě závislé na matce, vlastně kdyby se od ní nějakým způsobem odloučilo, přežívalo by buď na okraji společnosti a nebo by to opravdu nepřežilo a zemřelo. To je závislý člověk na člověku ! Z tohoto jsem nějakým způsobem odvodila, že když jste doopravdy závilý, vlastně o tom skoro nevíte a nedáváte to vůbec najevo, kvůli závislosti o které nevíte, jste schopni zemřít. A to je špatně,každý člověk by se měl naučit žít sám, a poradit si ze vším sám. Když tohle umí, má vyhráno! To, že si pak najde přítele/kyni je jen bonus, ale ten člověk prostě ví, že i kdyby zůstal naprosto sám, zvládne to a dostane se z toho! Mamka mě jednou naučila jedno moudro na které nezapomenu a chci se s vámi o něj podělit. Jestli si tohle čte člověk naprosto na dně, tak doufám, že mu trochu pomůžu pochopit smysl života a důvod, proč tu s námi má zůstat. Tím moudrem je: Pamatuj si, že nic ti nestojí za to, ukončit svůj život, vše co se stane se stát má a taky se to vyřeší, opravdu nikdo ti nikdy nebude stát za tvůj život ! .. Toto mi v některých chvílích opravdu pomohlo, protože i já už jsem měla ty myšlenky na nejhorší... Toto jsem si opakovala a vytáhla se zpátky nad věc. Takže všem co jsou na něčem závislý pamatujte: Závislost má sílu, obrovskou sílu, ale nikdy ne větší než ty! Ty stejně jako každý jiný jsi schopen se té závislosti zbavit !
A co ty, jsi na něčem závislý/á ?

Sluchátka v uších, slzy v očích.

27. dubna 2014 v 21:44 Téma týdne
Ahojky. Dalším týdením tématem jsou "Tóny písně"
Píseň je něco tak úžasného. Ať už jen zpěv, nebo jen hudba. Je to něco, co nám dokáže pomoci, nebo naopak nám napomůže ke vzpomínání, brečení. Já bych opravdu bez hudby nevydržela ani den. Mým zvykem je, že pravidelně každý večer usínám se sluchátky v uších.
Tón písně se mi vrývá pod kůži. Ta píseň mne chce roztancovat, i když třeba sedím. Tóny písně máme neustále v hlavě a občas si je pobrukujeme. Tóny písně jsou nenahraditelné. Jsou nádherné. Píseň je přítelem nás všech.

Den 5.

20. dubna 2014 v 10:48 30 days of challange
Ahojky. Chtěla bych se omluvit, že jsem zas dlouho nepsala, přes prazdniny jsem moc neměla čas. Další den: Oblíbené jméno.
Rozhodla jsem se, že si vyberu 3 holčičí a 3 klučičí.

1. Daniel- "Bůh je můj soudce"
2. Tadeáš - "chytrý, rozumný, smělý, odváżný"
3. Tobias/ Tobiáš " mým dobrem je Bůh"

1. Denisa-"Božské dítě"
2. Šarlota- "muž, chlap"
3. Barbora/ Bára " brbla, brepta"

Ta jména se mi hodně líbí a chci aby alespoň jedno s těchto jmen jednou nosilo moje dítě :)
A jaké je vaše jméno, líbí se vám ?
Mě osobě se moje jméno nelíbí. Je takové "tvrdé" no nevím. :D
Zkuste si vyhledat význam svého jmèna zde :)

"Pokud je vaše jméno špatné, máte na výběr dvě možnosti: jméno změnit nebo si z něj udělat legraci."

Jack Trout

S foťákem v ruce :3

18. dubna 2014 v 20:12 Ostatní :)
Ahojky. Za ty dva volnè dny, co jsme měli, jsem nafotila spoutu fotek a pár z nich přidávám. Focení je jedním z mích velkých koníčků. Stejně tak jak si nedokážu představit život bez hudby, si nedokážu předtavit život bez focení!


Day 04

15. dubna 2014 v 20:21 30 days of challange
Ahojky. Den 4. " Nejkrásnější oči"
Každé oči jsou něčím zajímavé. Nedá se říct, že by nějaké byly škaredé. Ale některé jsou opravdu krásnè! Mě se nejvíc líbí krásně modré oči. A trochu sitě hnědé u kluků
.

Drtič knih.

14. dubna 2014 v 16:09 Téma týdne
Ahojky. Je tu další týden a s ním i novè téma. Knihomolství..
Co si pod pojmem představím? Knihomol je někdo, kdo čte jednu knihu za druhou, nebo čte i několik knih dohromady. Knihomolství je podle mne i druh závislosti. Ten člověk si nedokáže představit život bez jakýchkoli knih a jedním z takových lidí je i Anika z blogu odkaz... Ona čte stále dál a dál, její oblibou se posledním rokem stalo i psaní, takže nejen že, už má přečtené skoro všechny knihy ve školní knihovně, ona ještě k tomu knihy sama píše. A teď něco o mně. Já si jako knihomol opravdu nepřipadám. Jen tak tak přelouskám jednu knihu za 3 měsíce. Zrovna dnes mi přišla knížka jménem Wicca .. Má přes 460 stránek, takže na přečtení si dávám tak půl roku. Já čtu třeba 15 stránek a pak chci hrozně čist dál, jenže se mi to už míhá před očima, tak to musím vždy zavřít. Máte nějakou oblíbenou kníżku ? Já mohu doporučit trilogii Nadpozemská. :)

Den 3.

14. dubna 2014 v 15:24 30 days of challange
Ahojky a je tu zase další den. "Nejhezčí vlasy" ...
V poslední době jsem si oblíbila vlasy typu scene, emo.... Líbí se mi jejich styl. Jsou to svým způsobem velké osobnosti, ale i bezradné osůbky bez chuti do żivota. Někdy si opravdu připadám jak EMO, někdy si taky říkám, jaké by to bylo se řezat, jestli mi to nějak pomůže, ale pak si řeknu NE, nedělej to. Můžeš to vyřešit jinak, ale nenič své tělo! Většinou to zkončí tak, že si zapnu písničky, buď cvičím, nebo brečím. Ale neřežu se a jsem za to ráda. Ale teď k těm vlasům :) >>> Líbí se mi dlouhé vlasy, klidně až po zadek, ale musí být udrżované a zdravé. Jednou bych takový chtěla mít. A pak různě obarvený, zkoušela jsem červenou, ale jen tu rychle smývací a docela dost se mi líbila. A teď uż nějaké obrázky.